Copywriting

Jak nie piszemy naszych tekstów marketingowych.

W historii naszego kraju, szczególnie w okresie zaborów, sławni poeci wybierali jedyną realną formę walki z  wrogiem – walczyli piórem. W dzisiejszych czasach każdy,  kto chce sprawić, by kupowano jego produkt bądź korzystano z  usługi walczy słowem. W dobie wszechobecnego internetu i niezwykle licznej konkurencji, wobec całego wszech otaczającego nas szumu informacyjnego słowa, którymi chcemy przykuć uwagę potencjalnego odbiorcy, wymagają niezwykłej kreatywności. Każdy tekst to akt kreacji, mniej bądź bardziej twórczej. Język jest głównym narzędziem komunikacji, zaś copywriting to sztuka tworzenia komunikatów tekstowych. Każdy copywriter na chwilę otrzymuje  boski pierwiastek tworzenia – wpływania na emocje i zachowania swoich odbiorców. Tak oto…

Jak piszemy nasze teksty marketingowe.

Tak – copyriting to sztuka pisania kreatywnych tekstów marketingowych. Dlatego oferujemy Państwu teksty oryginalne, spójne i zwięzłe, a przede wszystkim pisane poprawną polszczyzną… Zarówno naszym celem, jak i Państwa ideałem jest taki tekst reklamowo-promocyjny, który spełnia swoją podstawową (choć nie jedyną) funkcję – funkcję perswazyjną. Dobry tekst skupia uwagę odbiorcy, wywołuje w nim zamierzone przez nadawcę emocje i wpływa na przyjęcie określonej postawy wobec podmiotu owego tekstu. Stąd już niedaleko, aby odbiorca sięgną po produkt czy usługę.

Dla Państwa potrzeb tworzymy  różnego rodzaju teksty użytkowe. W zależności od obszaru działalności i targetu firmy dostosowujemy styl języka  Państwa oferty od potocznego, przez naukowy, kończąc na języku młodzieżowym. Wykorzystujemy gry słowne, zabawy językowe, skojarzenia, memy i stereotypy po to, aby maksymalnie skupić uwagę klienta na hasłach reklamowych, ulotkach, layoucie strony www itp. Wyróżnimy unikalne cechy Państwa oferty na tle konkurencji. Nasz tekst przyciągnie uwagę potencjalnego klienta, zaintryguje, poinformuje, aż wreszcie rozbudzi i uświadomi mu potrzebę, którą zaspokoić może tylko Państwa firma.

Szum informacyjny sprawia, że odbiorca komunikatu szybko  męczy się i nudzi. Mamy świadomość jak ważne jest pierwsze 20 sekund odbioru grafiki i tekstu… W tym momencie minęła dokładnie 1 minuta, odkąd czytają Państwo tekst drugi. Zamieściliśmy wszystko to, co chcielibyśmy zaoferować w  ramach copywritingu osobom, które doskonale wiedzą, że dobry tekst marketingowy jest połową sukcesu. Teraz czas na Państwa ruch!

Oferta:
  • teksty WWW;
  • teksty i hasła reklamowe (ulotki, foldery i in.);
  • media release;
  • artykuły prasowe;
  • opracowanie redakcyjne, korekta.

Przygotowanie każdego tekstu wyceniamy osobno, biorąc pod uwagę jego złożoność i przeznaczenie.